Tonguç Akademi

8. Sınıf LGS Tost 1. Adım - Tonguç Akademi

Tonguç Akademi
Fiyat
:
6,48 TL
32.41 Parapuan
:
32.41
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 8. Sınıf LGS Tost 1. Adım - Tonguç Akademi öğrencilerin beklentilerini karşılayabilecek şekilde yayına girmiştir. 

  müfredata uygundur.

  TOST seven 2005 Tayfa burada mı? O halde şimdi bizi iyi dinle!  LGS’de başarıyı yakalaman için mükemmel bir ürün hazırladık! Hem de 2018-2019 müfredatı ve ÖSYM’nin yeni tarzdaki soruları ile %100 uyumlu!

  “Tamam tost severim de, Tonguç LGS TOST nedir?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım… TOST yani Temel, Orta, Sınav Tarzı sorulardan oluşan setimiz önündeki sınavda en büyük yardımcın olacak!

  TOST Fasiküllerini aylık olarak seninle buluşturmayı planlıyoruz. TOST 1 sayımız da Eylül ayı konularını kapsıyor. İçerisinde TürkçeMatematik ve Fen Bilimleri dersleri bulunuyor. Her bir derse ait 10 kocaman test var ve toplamda 64 sayfadan oluşuyor.

  Senin için özel olarak hazırladığımız TOST Fasiküllerimizin kullanımı ise oldukça kolay! Konular, yaz boyunca faydalandığın LGS Kampı videolarımız ile eş zamanlı olarak devam edecek. Kitabın sol üst tarafında yer alan karekodu okutarak Youtube üzerinden konu anlatım videolarına erişebileceksin. Hem de ücretsiz olarak!

  Konulara dair hiçbir eksiğin kalmadığını garantiledikten sonra sıra TOST’unu yiyip bitirmede! Fasiküllerin sağ ve sol sayfalarında farklı düzeylere ait sorularla karşılaşacaksın. Sol tarafta yer alan sayfalarda Temel ve Orta seviyedeki sorularımız yer alıyor. Sağ taraftaki sayfada ise ÖSYM’nin sorduğu Sınav Tarzı soruları çözeceksin. Böylelikle sınavda karşına çıkabilecek her türlü soru tipini görmüş olacaksın!

  Tüm bu çalışma sürecinde Tonguç da TEPS uyumlu programı ile her an seninle olacak! Takıldığın sorularda ise TATSüzerinden video çözümlerine ulaşabileceksin.

  Hayallerindeki liseye yerleşmen için gereken her şey burada! LGS’de başarılı olmak için TOST’unu yemeyi unutma!

  Boyutlar(cm)
  :
  19 x 27 x 0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.